Home / Notikumi / Vēju cilts pasākums “Ķeram vēju Zvejniekciemā”

Vēju cilts pasākums “Ķeram vēju Zvejniekciemā”

2020. gada 18. janvārī 13:00 notiks LBMA Ziemas programmas VĒJU CILTS pasākums #3
“Ķeram vēju Zvejniekciemā” jeb taisām pūķus un laižam gaisā!

Norises vieta: Kultūras nams “Zvejniekciems” Atpūtas ielā 1D, Zvejniekciemā, Saulkrastu lauku teritorijā (burātāju valodā runājot – pie Skultes ostas)

PROGRAMMĀ:
13.00 – 13.30 Pulcējamies kultūras namā “Zvejniekciems”
13.30 – 15.00 Pūķu gatavošanas darbnīca. Būs pieejami materiāli pūķiem un uzkodas dalībniekiem.
15.00 – 17:00 Ķeram vēju un laižam gaisā pūķus pludmalē!
17.00 – 19.00 Pie tējas un pīrādziņiem dalāmies pieredzē un secinājumos. Uzzinām par iespējām un pieredzi ķert vēju ne tikai ar pūķiem, bet arī ar burām.

KĀ NOKĻŪT? Ar personīgu transportlīdzekli vai arī no Rīgas ar autobusu Rīga–Ainaži plkst. 11:40 (kāp ārā Zvejniekciemā plkst. 12:58, pēc tam īss gājiens ar kājām)
KO ŅEMT LĪDZI: savu pūķi, ja vēlies! Ērtu un siltu apģērbu aktivitātēm pludmalē. Vari arī paķert līdzi tēju termosā un/vai kādu “groziņu”!

Ja rodas jautājumi, droši raksti vai zvani – 26488810, Elīna.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 15.janvārim!
Dalība pasākumā ir bez maksas, bet – ar iepriekšēju pieteikšanos ŠEIT: https://forms.gle/Wyf9MX9uuN6GzpwV9

Ar šo pasākumu tiek turpināta Latvijas Burāšanas mācību asociācijas Ziemas programmas VĒJU CILTS pasākumu sērija, burāšanas “nesezonā” pavadot laiku kopā ar vēja un jūras entuziastiem un kopīgi gatavojoties burāšanas piedzīvojumiem šogad. Īpaši aicināti iesaistīties jaunieši!

Pasākums ir daļa no stratēģiskās partnerības projekta SAIL DEEPER, kas tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu, kuru administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Top
Mainīt izmēru