Home / Realizētie projekti / Carnikavas medicīnas centrs “LIEPA”, izmantojot ES fondu līdzfinansējumu, piedāvā jaunus pakalpojumus

Carnikavas medicīnas centrs “LIEPA”, izmantojot ES fondu līdzfinansējumu, piedāvā jaunus pakalpojumus

Medicīnas centrā “LIEPA” jau pāris mēnešus darbojas jaunais zobārstniecības kabinets, kurš izveidots, pateicoties Carnikavas un Saulkrastu novadu vietējās rīcības grupas Jūras Zeme atbalstam un Lauku atbalsta dienests LEADER programmai, kuras galvenais uzdevums ir mērķtiecīgas un savstarpēji koordinētas aktivitātes ārpuspilsētu teritorijās, piesaistot Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzekļus.

Izmantojot LEADER pieeju, kā arī ieguldot pašu finansējumu, LIEPA Medicīnas centrs iegādājās jaunu un modernu zobārstniecības iekārtu, kas aprīkota ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām. Stomatoloģijas iekārtas komplektācijā ietilpst aprīkojums, kas ietver plašu higiēnas sistēmu, instrumentu un izvēles multivides lietojumu, ko stomatologi var pielāgot ikviena pacienta vajadzībām, vienlaikus nodrošinot maksimālu komfortu. Iekārta ir aprīkota ar skārienjūtīgu LCD vadības paneli, kas ietver visus nepieciešamos elementus, kas nepieciešami stomatoloģijas, tostarp endodontijas, protezēšanas, implantoloģijas un zobu ķirurģijas pakalpojumiem. Turklāt zobārstniecības iekārta ir aprīkota ar rentgena skatītāju, kas ļauj uzreiz precīzi diagnosticēt pacienta mutes veselības stāvokli un izvēlēties atbilstošākās ārstniecības, endodontijas, protezēšanas, implantoloģijas un zobu ķirurģijas metodes.

Pateicoties jaunajai iekārtai, medicīnas centrā “LIEPA” tagad iespējams saņemt gan augsti kvalificētus un komplicētus zobārstniecības un zobu protezēšanas pakalpojumus, gan arī jaunus zobu higiēnas pakalpojumus.

Vienlaikus jaunās zobārstniecības iekārtas uzstādīšana devusi iespēju saņemt papildus zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus bērniem par valsts budžeta līdzekļiem, kā arī nodrošināt jaunas darbavietas zobārstniecības speciālistiem.

Īstenojot projektu, LIEPA Medicīnas centrs sasniedza vairākus būtiskus LEADER aktivitātes mērķus – Carnikavas novadā radīti jauni un attīstīti esošie zobārstniecības pakalpojumi, nodrošinātas augsti kvalificētas un kvalitatīvi aprīkotas darbavietas, veicināta mazo uzņēmumu attīstīšana. Tomēr pats galvenais ir tas, ka tagad Carnikavas novada iedzīvotājiem ir iespēja saņemt būtiskus veselības aprūpes pakalpojumus savā novadā.

Medicīnas centram “LIEPA” šis ir jau otrais Lauku Atbalsta dienesta ELFLA atbalstītais projekts. Mēs vēlamies iedrošināt arī citus uzņēmējus būt modriem un izmantot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējuma iespējas savu ideju un mērķu sasniegšanai.

Vairāk par medicīnas centru “LIEPA” – mājas lapā www.liepamc.lv.

 

Top
Mainīt izmēru