Home / Realizētie projekti / SIA ‘’Octo Rebus’’ projekts kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšanai

SIA ‘’Octo Rebus’’ projekts kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšanai

Uzņēmums SIA “Octo Rebus” nodarbojas ar grīdu betonēšanas pakalpojumu sniegšanu estrich tehnoloģijā un ir viens no savas nozares līderiem Latvijā. Uzņēmumu vada Raivis Baltkājs, kuram ir vairāk nekā 10 gadu pieredze grīdu betonēšanā, kas iegūta, strādājot Latvijā, Vācijā, Krievijā un Dānijā.  SIA ‘’Octo Rebus’’ ir dibināts 2016. gadā. Šo dažu gadu laikā tas ir ieguvis ļoti plašu patstāvīgo klientu loku, kas ir uzticīgi uzņēmuma pakalpojumu darba kvalitātei.

SIA “Octo Rebus” mērķis ir kļūt par līderi būvniecības nozares grīdu betonēšanas nišā. Lai šo mērķi sasniegtu, nepieciešms ieguldīt līdzekļus darbinieku apmācīšanā, motivēšanā un iekārtu modernizācijā. Lai pilnvērtīgi strādātu un spētu savus mērķus pārvērst materialitātē, būtisks ir tehniskais nodrošinājums, kas dod atspēriena punktu.  Par ‘’LEADER’’ projekta sniegto atbalstu, uzņēmums ir iegādājies vienu no lepnākajām tehnikām starp nozares pārstāvjiem Latvijā. Šī tehnika būtiski atvieglo darba izpildi, jo grīdu betonēšana ir smags un fizisks darbs.

Projekta mērķis ir veicināt uzņēmuma SIA “Octo Rebus” konkurētspējas palielināšanu. Projekta ietvaros paredzēts iegādāties jaunu betona maisītāju “estrich” tehnoloģijā.

Top
Mainīt izmēru