Home / Notikumi / “PAVASARA KUĢOŠANA SALACGRĪVAS NOVADĀ” līdz 20. maijam Salacgrīvā

“PAVASARA KUĢOŠANA SALACGRĪVAS NOVADĀ” līdz 20. maijam Salacgrīvā

Brauciet ciemos pieelpot pilnu krūti jūras- izkuģo Salacgrīvu ar vīrus drošas spēles starpniecību!

No 2021. gada aprīļā līdz 2021. gada 20. maijam Salacgrīvā!

Pavasarī piejūrā, lai kuģotu, nav nepieciešams kāpt uz kuģa klāja un doties jūrā! Kuģošana jau izsenis ir bijusi jaunu zemju, cilvēku un sajūtu iepazīšanas veids. Arī mēs aicinam jūs izkuģot Salacgrīvu, bet savādāk kā ierasts: ar piedzīvojumiem atvērtu sirdi un jaunu zināšanu alkstošu prātu! Ar kājām, ar velosipēdu vai pat ar auto.

Kuģot pa Salacgrīvu varat divos veidos:

Lejuplādē aplikāciju Actionbound, un sāc savu maršrutu noskenējot QR kodu Salacgrīvas tūrisma informācijas centrā

Tālāk jau seko norādēm aplikācijā un varēsi iepazīt un daudz jauna uzzināt par kuģošanu, kā arī jautri un radoši pavadīt laiku!

Spēles sākums meklējams pie Salacgrīvas Tūrisma Informācijas centra: Rīgas iela 10A, Salacgrīva KARTE TE

Izdrukā karti ar uzdevumiem un dodies ceļā!

Drukājamu karti atrodi Te KARTE_KUGOŠANAI

 Apmeklējiet punktus, kas apzīmēti ar foto ikonu un piedalieties konkursā! Uzņemiet fotogrāfijas atbilstoši uzdevumam, kas aprakstīts zemāk un kura cipars atbilst ciparam pie foto ikonas kartē. Uzņemtās fotogrāfijas kopā ar kontaktinformāciju sūtiet uz e-pastu bildes@juraszeme.lv.

Ievietojot foto atskatu arī savos sociālajos tīklos kopā ar iedvesmojošu, piejūras apceļošanu veicinošu ierakstu un izmantojot mirkļbirku #JuraVisuGadu, Jūs piedalīsieties papildus konkursā ar lieliskām balvām!

Balvas!

Pasākuma “Pavasara kuģošana Salacgrīvas novadā” laikā iespējams iegūt vienu galveno balvu un piedalīties 4 konkursos, saņemot jaukas balvas no Salacgrīvas novada uzņēmējiem

Galvenā balva – dāvanu karte atpūtai un nakšņošanai Salacgrīvas tūrisma naktsmītnē – tiks izlozēta no visiem dalībniekiem, kuri piedalījušies pasākumā kādā no zemāk uzskaitītajiem 4 veidiem.

#1 veids – Ātrākais rezultāts digitālajā spēlē: izspēlēt digitālo spēli Actionbound platformā, apmeklējot aplikācijas kartē atzīmētos punktus, atbildot uz jautājumiem, uzņemot fotogrāfijas un par katru izpildīto uzdevumu iegūstot punktus. Šajā konkursā uzvarēs tā komanda kas būs saņēmusi visvairāk punktus. Vienādu punktu gadījumā – tiks veikta izloze.

#2 veids – skaistāko fotoattēlu autors: izmantot spēles maršruta karti, kas pieejama https://juraszeme.lv/ un Salacgrīvas novada apciemošanas laikā uzņemt fotogrāfijas ar foto ikonu atzīmētajos punktos. Fotogrāfijas jāsūta uz epastu: bildes@juraszeme.lv Iesūtīto fotogrāfiju autori piedalīsies loterijā.

#3 veids – Uzņemtos foto ievieto IG atskatā pievienojot mirkļbirku #JuraVisuGadu, šajā kategorijā arī tiks izlozēts viens laimīgais, kurš saņems balvu.

#4 veids – Uzņemtos foto ievieto FACEBOOK atskatā pievienojot mirkļbirku #JuraVisuGadu, šajā kategorijā arī tiks izlozēts viens laimīgais, kurš saņems balvu.

Neesi bijis Salacgrīvā?

Informāciju par Salacgrīvas novadu varat atrast te: https://www.salacgriva.lv/lat/salacgrivas_novads/

Informāciju par Tūrisma iespējām Salacgrīvā varat atrast te: http://www.visitsalacgriva.lv/

Ja dodies uz Salacgrīvu ar auto, ņem vērā, ka pilsētā notiek ceļu remonti, tomēr ceram, ka šis fakts Jūsu Salacgrīvas baudītprieku neizbojās.  Uz Salacgrīvu iespējams doties arī ar starppilsētu autobusu.  Sabiedriskā transporta kurstības sarakstus var atraste te: http://www.atd.lv/lv/sabiedrisko-transportl%C4%ABdzek%C4%BCu-kust%C4%ABba

Ieteikumi jaukākai kuģošanai Salacgrīvas novadā! 

Mēs priecāsimies, ja ciemošanās Salacgrīvā Jums izvērtīsies par veselas dienas piedzīvojumu, nevis ātru ieskriešanu apraudzīt! Tāpēc esam sagatavojuši Jums ieteikumus un idejas jaukākai pavasara piejūras kuģošanai:

  • Sagatavojiet un ņemiet līdzi našķus un dzērienus, lai piejūrā piknikotu. Vienkāršs ēdiens garšo 100x labāk svaigā gaisā pēc kārtīgas pastaigas! (Pārtiku Salacgrīvā var iegādāties tikai veikalu darba laikā, bet Sabiedriskā ēdināšana ir ierobežota)
  • Silta tēja termosā būs lielisks papildinājums vējainās piekrastes apskatei
  • Izpētiet laika prognozi un ģērbieties tai atbilstoši.
  • Pievērsiet uzmanību apavu izvēlei: piejūras apceļošanās laikā kāju komfortam ir liela nozīme.
  • Neaizmirstiet paņemt līdzi epidemioloģiskajiem noteikumiem atbilstošus aksesuārus: maskas un dezinfekcijas līdzekļus.
  • Lai piedalītos digitālajā spēlē Actionbound, iesakām nodrošināties ar ārējām baterijām, jo Jūsu telefons var izlādēties ātrāk nekā jūs domājat
  • Iesakām pirms braukšanas iztīrīt sava telefona vai foto kameras atmiņas kartes, jo pie mums ir ko redzēt un ko iemūžināt foto mirkļos.
  • Labam braucienam – vajag labu mūziku! Padomājiet par to!
  • Lūdzam visus atkritumus, kas rodas ciemošanās laikā, izmest tiem paredzētajās vietās!

Atrunas:

1) Piedaloties spēles digitālajā versijā, kā arī izmantojot maršruta karti un sūtot uzņemtās fotogrāfijas uz norādīto e-pastu, dalībnieki piekrīt, ka šīs fotogrāfijas un video var tikt izmantoti projekta sociālajās platformās, piejūras tūrisma popularizēšanai.

2) Pasākuma reklamēšanas laikā sociālajos tīklos, dalībnieki tiek aicināti  uzsākt sekot profilam @jura_visu_gadu un uzņemt fotogrāfijas un dalīties ar tām savos sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #JuraVisuGadu, tādā veidā popularizējot piejūras apskates objektus.

Pasākums “Pavasara Kuģošana Salacgrīvas novadā” tiek organizēta Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā “Sadarbības pasākumi” projekta “JŪRA VISU GADU- Piejūras dzīves stila tūrisma veicināšana” (projekta nr. 20-00-F043.0442-000002)

Pasākumu, balstoties uz biedrības “Jūras Zeme” veikto cenu aptauju projekta ietvaros, ievieš SIA “@Viedi”

Top
Mainīt izmēru