Home / Notikumi / Noslēdzies webinārs “Digitālais mārketings tūrisma piesaistei ”

Noslēdzies webinārs “Digitālais mārketings tūrisma piesaistei ”

Kad: 2021. gada 11. maijā 10:00- 15:30

Kur: Zoom platformā. Lai saņemtu pieslēgšanās saiti jāreģistrējas (Reģistrācija ir slēgta)

Darba kārtība te:  DK_Dig_mark_11.05.2021_JanisKarans

Semināru vada: Jānis Karāns, SIA “BREGARDS” un Sales.lv izpilddirektors, lektors

Jānis ir studējis tūrisma pakalpojumu mārketingu Alberta koledžā, guvis pieredzi airBaltic, darbojies kā mārketinga konsultants vairākos uzņēmumos, ir digitālā mārketinga pasniedzējs Banku augstskolā un Latvijas universitātē, un šobrīd ir 2 uzņēmumu izpilddirektors. Viņš ir digitālā mārketinga profesionālis un lektors ar 7 gadu pieredzi. Sevi uzskata par perfekcionistu un entuziastu, t.sk. visu vēlas paveikt ar vislabāko iespējamo rezultātu. Jāņa aizraušanās ir biznesa attīstība un tehnoloģiju mārketings.

Semināra mērķis: iepazīsties ar digitālā mārketinga būtību, ar pamatprincipiem, kas jāņem vērā, plānojot digitālā mārketinga aktivitātes, lai piekrastes teritorijām piesaistītu vairāk tūristu, lai šīs teritorijas veidotu kā izcilas vietas dzīvošanai, strādāšanai un tūrismam visa gada garumā; padziļināt izpratni par tehnoloģiju mārketingu, par populārāko sociālo tīklu (Facebook, Instagram, TikTok, u.c.) izmantošanu tūrisma piesaistei, Google reklāmas tīklu pielietošanu, par tiešā mārketinga iespējām, kā arī apgūt jaunas prasmes un iemaņas digitālā mārketinga reālai ieviešanai dzīvē.

 Mērķauditorija:

piekrastes teritoriju uzņēmēji, īpaši tūrisma uzņēmēji, kā arī tūrisma veicināšanā iesaistītie pašvaldību un citu organizāciju pārstāvji

 Pielietotās metodes:

Teorija par digitālo mārketingu, praktisku piemēru deminstrācijas un analīze, digitālā mārketinga rīku un sistēmu pielietošana praksē.

Semināra moderatore:

Kapacitātes stiprināšanas pasākumu (semināru cikla) atbildīgā eksperte: M.Env.Sc. Marika Rudzīte-Griķe, mob. 29443621, mrudzitegrike@gmail.com

Seminārs ir bez maksas. Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās ir obligāta!

 

 

Top
Mainīt izmēru