Home / Notikumi / Kas ir Viedais ciems? Kā par tādu kļūt Carnikavai?

Kas ir Viedais ciems? Kā par tādu kļūt Carnikavai?

Ja Tev aizrauj ideju radīšanas un attīstīšanas process, saredzi pilnveidošanās un citas attīstības iespējas Carnikavas ciemā, tad Tev noteikti jāpiedalās 8.jūnijā tiešsaistes pasākumā, kur būs iespēja uzzināt kas tad ir viedais ciems un kā par tādu varētu kļūt arī Carnikava. Notiks arī praktiska darbošanās, kā rezultātā tiks veikta Carnikavas ciema SVID analīze, noteiktas ciema stiprās un vājās puses, kā rezultātā kopā rastu viedus risinājumus problēmu risināšanai.

Veidosim jaunu, saliedētu iedzīvotāju kopienu “Vieda Carnikava”, piepildīsim Carnikavu ar jaunām, inovatīvām idejām! Būsim aktīvi, radoši, pozitīvi un uz izaugsmi vērsti!

Par pasākumu:

Pasākuma laiks: 8. jūnijs no plkst 16:30 – 21:00

Pasākuma norises vieta: Tiešsaistē, zoom platformā

Pasākumu vadīs lektores Zanda Dimanta Svilpe, kas ir vadījusi Alsungas viedā ciema atbalsta projektu, un Inese Šubēvica, kura veiksmīgi darbojas Latvijas Jaunatnes Padomes veidošanā un vadīšanā.

Pieteikšanās te: https://docs.google.com/forms/d/1nAzwZ711koN2XNFL7RJeNmGqMKKUIEzLKPQxelpTJBQ/edit

Gadījumā ja ir kādas neskaidrības vai papildus jautājumi, ar projekta moderatori Elīnu ir iespējams sazināties rakstot uz e-pastu:elina.klindzane@gmail.com vai zvanot 29324259

Pasākumu finansē:  Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds, Projekts “Ceļā uz viedumu piekrastēs” Nr. 20-00-F043.0443-000001

Top
Mainīt izmēru