Home / Notikumi / Semināru “Individuālais tūrisms un tā specifika” ZOOM platformā

Semināru “Individuālais tūrisms un tā specifika” ZOOM platformā

Norises laiks: 2021. gada 11. oktobris 10:00- 16:00

Seminārs “Individuālais tūrisms un tā specifika” norisinās Zoom vebināra formātā 11.10.2021. no 10:00 – 16:00, tādējādi ļaujot pieslēgties no jebkuras vietas.

Semināra laikā diskutēsim par lietām, kas patīk individuālam/neatkarīgam ceļotājam, kādi var būt tūrisma piedāvājumu veidi un formas individuālam ceļotājam, kādas ir pievilcīgu tūrisma objektu un galamērķu galvenās pazīmes mūsdienās, kā ceļotāji atrod tūristu mītnes un tūrisma objektus, kādas publiskās digitālās karšu  platformas, mobilās lietotnes/platformas varam izmantot tūrismā un atpūtā. Papildus tiksimies arī ar atpūtas un pasākuma vietas “Ragaciema SKADIŅI” saimnieci un dzirdēsim viņas stāstu par vietas izveides ideju, izaicinājumiem, vērtībām un panākumiem.

Semināra darba kārtība apskatāma šeit: https://tinyurl.com/ybrv9y83

Vebināru vadīs Mg.geogr. Iveta Druva-Druvaskalne, lektore un Tūrisma studiju virziena pasniedzēja Vidzemes Augstskolā, specializējoties tūrisma (jo sevišķi dabas tūrisma) ģeogrāfijā, problēmrisinājumu tūrisma sektorā meklēšanā un ieviešanā, vadījusi apvidus prakses ar tūrisma maršrutu izstrādi, individuālā tūrisma entuziaste, plaša pieredze GIS (ģeogrāfiskās informācijas sistēmu) un digitālo karšu izstrādē un lietošanā.

Seminārs ir bez maksas, taču pieteikšanās ir obligāta, aizpildot pieteikuma veidlapu šajā saitē: https://tinyurl.com/5duc2wmu

Apmācību pasākums tiek organizēts Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā “Sadarbības pasākumi” projekta “JŪRA VISU GADU- Piejūras dzīves stila tūrisma veicināšana” (projekta nr. 20-00-F043.0442-000002). Blakus apmācību semināru ciklam projekta vadošais partneris biedrība “Jūras Zeme”, sadarbojoties ar 5 projekta partneriem, ieviesīs arī POP-UP tipa aktivitātes “Braucam Piedalīties!” katrā partnera teritorijā, kā arī digitālās komunikācijas kampaņu “Jūra Visu Gadu” visu projekta partneru piejūras teritorijās.

Kontakti papildus informācijai saistībā ar šo vebināru: www.juraszeme.lv, mob. 29443621, e-pasts: mrudzitegrike@gmail.com, vai arī tuvākajā partnerībā: “Jūras zeme”, “Partnerība laukiem un jūrai”, “Jūrkante”, “Talsu rajona partnerība”, “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija”, “Liepājas rajona partnerība”. Uz tikšanos!

Top
Mainīt izmēru